Zemaj i kërkon përballje në zgjedhje VV-së pas sondazhit të fundit: Dilni matuni, hajnat e shekullit

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj i ka kërkuar përballje VV-së, pas publikimit të sondazhit të fundit të realizuar nga kompania UBO Consulting që e ka publikuar mbrëmë gazeta online Reporteri.net, i cili e renditë LDK-në, si forcën e tretë politike në Kosovë.

Zemaj i ka kërkuar VV-së që të dalin dhe të maten në zgjedhje.

“Nuk mbrohen 781 tenderët sekret me sondazhe të fabrikuara. Dilni matuni, hajnat e shekullit!“, ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *