Tifozi shqiptar futet në fushë gjatë duelit ndaj Italisë

Një moment epik u regjistrua në minutat shtesë të duelit mes Italisë dhe Shqipërisë,
Një tifoz kuqezi u fut në fushë, duke bërë që ndeshja të ndërpritej për disa momente.
Ai zbarkoi drejt mesit të fushës duke mos u kapur dot nga stjuartët.
Ky moment shkaktoi të qeshura tek të pranishmit, ndërkohë që tifozi shqiptar për një moment rrëshqiti duke u neutralizuar më pas nga forcat e sigurisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *