Të shtëna armësh në Tetovë/ Nuk ka as viktima as të lënduar, ja me çka lidhet ngjarja (LIVE/VIDEO)

Informatat e fundit jozyrtare të portalit Syri.mk thonë se nuk ka as një viktimë gjatë krismave të fundit në Tetovë e as të plagosur. Gazetari i portali TS, raporton nga vendi i ngjarjes dhe dyshohet se krismat mund të jenë të lidhura me ngjarjet e fundit tek Spitali i Tetovës mes dy grupeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *