I riu nga Shkupi gjendet i vdekur në shtëpinë e tij në Gazi Babë

MPB njofton se pasditen e djeshme në Gazi Babë të Shkupit, në shtëpinë e tij është gjetur i vdekur 23-vjeçari V.M. nga Shkupi.

Sipas MPB-së, te i njëjti nuk janë gjetur shenja dhune, mirëpo trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion.

“Me datë 25.04.2024 në ora 17:10 në SPB-Shkup është raportuar se në zonën e Gazi Babës është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij i V.M (23) nga Shkupi, ndërsa nga mjeku i Urgjencës është konfirmuar vdekjen e tij pa shenja dhune të dukshme.Kontroll është kryer nga SPB-Shkup dhe sipas udhëzimeve të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *