Faton Ahmeti: Shkëndija krenaria jonë, na e bëri zemrën mal

Sekretari i përgjithshëm i BDI-së, Faton Ahmet njëherit kryetar i degës së BDI-së në Tetovë përmes një postimi në profilin e tij në FB ka komentuar ndeshjen e sotme mes Shkënisë dhe Vardarit ku klubi Tetovarë fitoi me një ndeshje 3:0 ndaj Vardarit, shkruan Syri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *