E rëndë në Preshevë! Shqiptari qëllon me armë 30-vjeçaren dhe vetëvritet, gruaja arrin të shpëtojë

Një 52-vjeçar shqiptar nga Maqedonia e Veriut ka qëlluar me armë zjarri një vajzë 30-vjeçare dhe më pas është vetëvrarë me armën e krimit.
Gruaja është transportuar me urgjencë në spital dhe mësohet se i është nënshtruar një operacioni.
Mediat shkruajnë se ata kanë qenë bashkë në makinë ndërsa vajza ka zbritur nga makina dhe ai i është vënë nga pas duke e ndjekur në këmbë dhe ka qëlluar drejt saj. Pasi ka qëlluar drejt saj saj disa herë, ka qëlluar veten në kokë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *