Aksident në Ohër, lëndohet një motoçiklistë

MPB njofton se dje ka ndodhur një aksident në orën 16:35 në rrugën “Korpusi 15” në Ohër.

Aksidenti ka ndodhur në mes një veture “Fita” drejtuar nga G.K. (59) nga Prilepi dhe një mopedi “Tomos” drejtuar nga D.I. (33) nga Ohri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *